Links

Op deze pagina vindt u relevante links naar websites die betrekking hebben op Roemenië.
Wij houden ons voor links aanbevolen indien deze nuttige informatie bevatten over zakendoen in Roemenië

Ambassador – Lucian Fătu : Lucian.fătu@mae.ro
Deputy Head of Mission – Alexandru Ion Steriu  : Alexandru.steriu@mae.ro
Head Economic Affairs-Mircea Borza : trade.romania@xs4all.nl
Vice Consul Bogdan Jâglău : haga.consul@mae.ro
Website : http://haga.mae.ro/

Consulaat Generaal http://www.consulate-romania.nl
Berkel-Enschot – Ben Jager : b.jager@consulate-romania.nl
Heeg-Reinder Schaap : r.schaap@consulate-romania.nl
Rotterdam- Andrea C.Teunissen-Oprea  : a.teunissen-oprea@consulate-romania.nl
Venlo-Kees Kuijken  : k.kuijken@consulate-romania.nl

Ambassadeur – Willemijn van Haaften : bkr@minbuza.nl
Handelsraad – Janette Verrijzer : bkr-ea@minbuza.nl
Landbouwraad – Sophie Neve : bkr-lnv@minbuza.nl
Website – Informatie Ambassade : https://www.nederlandwereldwijd.nl/landen/roemenie
Website – Economie en Landbouw : https://www.nederlandwereldwijd.nl/zakendoen/zakelijk-netwerk-en-contacten/roemenie

Constanta – Dan Coman : dan.coman@international-paint.ro
Timisoara – Marius Popa : marius@consilium.ro
Cluj Napoca – Wouter Reijers : wouter@rd-international.nl
Iasi – Amalia Georgescu  iasi.dutchconsulate@gmail.com
Website : www.dutchconsulatecluj.nl

Rompro stimuleert de integratie van Roemenië in de Nederlandse samenleving : Website https://rompro.nl/nl