Op deze pagina vindt u relevante links naar websites die betrekking hebben op Roemenië.

Wij houden ons voor links aanbevolen indien deze nuttige informatie bevatten over zakendoen in Roemenië.

Roemeense ambassade in Nederland    
Ambassador – Lucian Fătu : Lucian.fătu@mae.ro
Deputy Head of Mission – Alexandru Ion Steriu  : Alexandru.steriu@mae.ro
Head Economic Affairs-Cristian Mateescu          : trade.romania@xs4all.nl
Vice Consul Maria Roth
: haga.consul@mae.ro
Website : http://haga.mae.ro/
Roemeense Consulaten in Nederland    
Consulaat Generaal   http://www.consulate-romania.nl
Berkel-Enschot – Ben Jager : b.jager@consulate-romania.nl
Heeg-Reinder Schaap : r.schaap@consulate-romania.nl
Rotterdam- Andrea C.Teunissen-Oprea  : a.teunissen-oprea@consulate-romania.nl
Venlo-Kees Kuijken  : k.kuijken@consulate-romania.nl
Nederlandse ambassade in Boekarest
Ambassadeur – Roelof van Ees
: bkr@minbuza.nl
Handelsraad – Wijnand Marchal
: bkr-ea@minbuza.nl
Landbouwraad – Arie Veldhuizen
: bkr-lnv@minbuza.nl
Website – Informatie Ambassade
: https://www.nederlandwereldwijd.nl/landen/roemenie
Website – Economie en Landbouw
: https://www.nederlandwereldwijd.nl/zakendoen/zakelijk-netwerk-en-contacten/roemenie
Nederlandse Consulaten in Roemenie
Constanta – Dan Coman : dan.coman@international-paint.ro
Timisoara – Marius Popa : marius@consilium.ro
Cluj Napoca – Wouter Reijers : wouter@rd-international.nl
Website   : www.dutchconsulatecluj.nl
Algemene informatie over het economisch klimaat en ontwikkelingen
Website : http://rbd.doingbusiness.ro
Rijksdienst voor Ondernemend Nederland
Website : http://www.rvo.nl/onderwerpen/internationaal-ondernemen/landeninformatie/roemenie
Juridisch-economisch woordenboek NL-RO en RO-NL
Website : www.gobospress.nl
Engelstalige Roemeense bladen en kranten
http://www.romania-insider.com
http://www.romaniajournal.ro
http://www.thediplomat.ro
http://www.business-review.ro
http://www.nineoclock.ro

http://www.agerpres.ro/english
Roemeense expositieruimte en beurs ROMEXPO
Website : http://www.romexpo.ro/index.php
Nederlands-Roemeense Kamer van Koophandel in Roemenië
Maurits Dohmen
: maurits.dohmen@nrcc.ro
Website : http://www.nrcc.ro
Praktische informatie over toerisme in Roemenië
Website : www.paspoortroemenie.nl/
Website : http://www.romaniatourism.com
Website : http://www.romtour.nl
Roemeens Informatiecentrum Brussel
E-mail : office@roinfocntre.be
Website : http://crib.mae.ro
Roemeense Kamer van Koophandel voor EU
E-mail : magda.r.tepoi@skynet.be
Website : http://www.ccir.ro
Roemeense klassieke muziek in Nederland
Contactpersoon : Raymond Janssen
E-mail : info@cadenza-productions.nl
Websites www.cadenza-productions.nl
www.raymond-janssen.com
Compleet overzicht Europese Zaken
Website : http://ec.europa.eu/atoz_nl.htm
Engelstalige informatie over Schengen
Website : http://www.schengen.mai.gov.ro
Overzicht van Nederlandstalige boeken over Roemenië
Website : http://www.bibliografieroemenie.nl
Podia voor Roemeense kunst en cultuur in Nederland
Salon de Arte Carmen Sylva : http://www.carmensylva.nl
Statistische gegevens(Engeslstalig) over en van Roemenië met
Nationaal Instituut van Statistiek : www.insse.ro